U nás

Milujeme všetko čo kvitne a raší

   Sme radi, že ste k nám zavítali a pozývame vás do sveta nádherných stromov, kríkov a kvetov, ktoré náš svet robia lepším miestom. Chceme si aj naďalej hovoriť "záhradníctvo" na miesto moderného pomenovania "záhradné centrum", pretože u nás sú na prvom mieste krásne a zdravé rastliny v takom sortimente, kvôli ktorému sa vám oplatí k nám prísť. K tomu máme vybraný sortiment tých najkvalitnejších substrátov, kôry a hnojív. 

    Všetky naše rastliny sú určené pre našu - teda slovenskú a českú klímu. Náš sortiment je výnimočný. Kladieme dôraz na kvalitu, a preto všetky rastliny vyberáme od pestovateľov v Taliansku, Nemecku, Holandsku, Maďarsku či Česku. A hlavne aj odber od slovenských pestovateľov, ktorých podporujeme.

   Dôležitou a inšpiratívnou prácou je aj naďalej tvorba záhrad. Tvoríme záhrady nielen úplne od začiatku, veľmi často tiež rekonštruujeme existujúce a nevyhovujúce záhrady, aby svojim majiteľom robili radosť. Malý prierez našou prácou nájdete v rubrike realizácie.

   Zaujíma vás, čo pre vás máme nové? Nepoviem! Príďte sa pozrieť sami a uvidíte. Tešíme sa na vás, na všetkých :-)

        A čo sa týka poradenstva naši šikovní, ochotní a trpezliví profíci Vám radi pomôžu pri výbere rastlín, substrátov a hnojív do Vašej záhrady, na Váš balkón či terasu.